آموزش موسیقی دهلوی

متولد ۱۸ شهریورماه ۱۳۷۰ وی فراگیری موسیقی را از سن ۹ سالگی نزد اساتید : حسین پرنیا و پشنگ کامکار آغاز نمود. با ورود به هنرستان موسیقی دختران تهران ، نوازندگی سنتور را نزد استاد سوسن اصلانی ( دهلوی ) ادامه داد. در این مدت به یادگیری سازهای دیگری چون دف و … پرداخت که از جمله فعالیتهای وی می توان به همکاری با گروه کوبه ای نایریکا اشاره کرد. بعد از فارغ التحصیل شدن از هنرستان موسیقی با ورود به دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در رشته نوازندگی از حضور اساتیدی چون مجید کیانی ، داریوش طلایی ،سیامک آقایی ، شهرام منظمی و در خارج از دانشگاه از محضر اساتید دیگری چون اردوان کامکار و علی بهرامی فرد بهره جست و در بهمن ماه ۱۳۹۳ با کسب رتبه اول ، موفق به اخذ مدرک کارشناسی شد. وی هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد رشته موسیقی دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران به تکمیل تحصیلات خود مشغول می باشد از جمله فعالیتهای وی حضور در گروههای متعدد به عنوان نوازنده سنتور، چون :
همکاری با ارکستر ملی دانشگاه تهران به رهبری دکتر مهرداد پاکباز بعنوان تکنواز سنتور ( کنسرتینو برای سنتور ، اثر استاد حسین دهلوی در دیماه ۱۳۹۲ )
همکاری با ارکستر موسیقی موج نو به سرپرستی علی قمصری
اجرای تکنوازی سنتور در تاریخ هشتم مهرماه ۱۳۹۴ در فرهنگسرای ارسباران به مناسبت بزرگداشت زنده یاد استاد فرامرز پایور به همراهی تمبک فاطمه سید محمود و…

مهرنوش ذوالفقاری / سنتور

آپارات

تلگرام

اینستاگرام

44479102 - 44403857 - 44895963 - 44895893

تهران ، پونک ، بلوار میرزابابابی ، پلاک 82 ، جنب بانک رفاه ، طبقه 1

کليه حقوق اين سايت برای آموزشگاه موسیقی دهلوی محفوظ می باشد       طراحی و توسعه وب راشل